Kvalitní prezentace 

Jistě nám dáte za pravdu, že první dojem je nejdůležitější. Proto jsou profesionálně zpracované fotografie každé nemovitosti základem pro to, aby zájem o nemovitost byl vysoký a na prohlídku přišlo co nejvíce zájemců. 


Home Staging, 3D prohlídka 

Dle statistik, které máme z inzertních webů, se kvalitní připraveností nemovitosti a profesionálními fotografiemi zvýší zájem o nemovitost až o 60% oproti totožným, ale nepřipraveným nemovitostem, které jsou nafoceny bez přípravy a neprofesionální technikou. Zejména u rodinných domů a velkých bytů pak zvyšují prestiž nemovitosti 3D prohlídky. Při této technologii si zájemci mohou v klidu domova udělat virtuální procházku nejen bytem či domem, ale např. vyjít i na zahradu či dvorek.  

Prohlídky

Velmi zásadní krok prodeje nemovitosti je prohlídka se zájemcem. Je velmi důležité, aby u tohoto kroku byl profesionál, který má zkušenosti odpovídat věcně a jasně na položené dotazy. Každý z našich profesionálů je dobrým prodejcem, průvodcem, vyjednavačem a prodávajícímu oporou. Víme kdy o ceně jednat a naopak, kdy by majitel neměl podlehnout nátlaku na slevu, který často kupující vytváří.  

Smlouvy, závazky, úřady, předání, atd. 

Od výběru vhodného zájemce do ukončení případu vede ještě dlouhá cesta. Naše práce je u advokáta zajistit všechny potřebné smlouvy a potřebné podklady k nim. Pokud je potřeba financovat, známe špičky v oboru financování. Pokud si řeší např. hypotéku kupující sám, máme bohaté zkušenosti, abychom průběžně kontrolovali bezchybný postup a tím zajistili pro prodávajícího naprosto bezpečný průběh. Máme zajištěny i dobré obchodní vztahy v různých bankách. Pokud si klient přeje uschovat např. větší finanční částku formou bankovní úschovy, není pro nás žádný problém toto zajistit. Finální uzavření kupních smluv je jeden z nejdůležitějších kroků, dokumentace musí být bezchybná a ověřená. Standardně kupní smlouvy uzavíráme v prostorách advokátní kanceláře Mgr. Radka Chaloupky v centru Plzně, kde nám nezbytné ověřovací doložky zajišťuje notářská kancelář JUDr. Miroslava Protivová. Vše je jasné, pohodlné a bezpečné. 

Ing. Petr Škopek, Zdeněk Míčka, Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!