O nás

Jsme tým lidí, pracující na trhu realit více než 13 let. 

Věděli jste, že mnohdy i 2/3 pracovního času tráví realitní makléř tím, že různou cestou vyhledává a přesvědčuje  prodávajícího, že on je ten jediný, nejlepší a pravý? My již nechceme tímto zbytečně trávit svůj čas. 

Nebavilo nás věčné porovnávání se s ostatními, kteří mnohdy nebyli ve svých informacích směrem k prodávajícímu pravdiví a přihlížet tomu, že špatnou volbu si prodávající uvědomí až po podpisu  nevýhodné smlouvy, a tak jsem řekli dost. 

Chceme náš čas věnovat pouze tomu, co nás baví a co od nás očekáváte, a to je za maximální možnou cenu bez průtahů prodat Vaši nemovitost a bezpečně smluvně ochránit finanční prostředky, které jsou s obchodem spojeny. Svého času si vážíme a věnujeme ho pouze našim konkrétním případům a lidem, kteří si nás zvolí. Nemrháme svůj čas nechtěným se vnucováním. Pracujeme profesionálně, cíleně a efektivně. S tímto přístupem zvládáme za stejný čas mnohem více zakázek, můžeme si tedy dovolit nastavit i férové ceny.

Pokud Vás tento přístup zaujal, neváhejte nás kontaktovat a my Vás zcela určitě naším přístupem k prodeji Vaší nemovitosti mile překvapíme. 

Snad se nám to povede


Zaujala Vás náš přístup a chtěli by jste využít naše služby, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo níže kontaktním formulářem. My se Vám co nejdříve ozveme a domluvíme termín osobní schůzky

Jsme dostupní na telefonech:

+420 773 609 267

+420 736 477 779

Ing. Petr Škopek, Zdeněk Míčka, Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!